Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Tesco pôžička

PÔŽIČKA TESCO

Obchodný reťazec Tesco zaujíma na Slovensku silnú pozíciu. Zákazníci si obľúbili supermarkety a hypermarkety s kvalitnými potravinami a iným tovarom, kde si tiež môžu dojednať finančné služby. Zamerajme sa konkrétne na pôžičku Tesco a uveďme si, aké sú s ňou spojené výhody a ako o ňu požiadať.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Lacná pôžička s nízkym úrokom

Možno ste v reklame počuli, že Tesco požičiava za úrok podobný bankovému priemeru. A v ničom Vám neklamali.

Aj keď je táto pôžička nebankové a neúčelová, vyjde Vás pri riadnom splácaní oveľa lacnejšie ako iné pôžičky od bánk a súkromných spoločností.

Výška pôžičky od 8 000€

Pôžička Tesco - to suma od 800 do 16 000€ s dlhou dobou splatnosti od 12 do 84 mesiacov. Na rozdiel od bankových pôžičiek, nekladie na žiadateľa prehnané nároky. Uvažovať o nej môžete v prípade, že ste plnoletí, vlastníte platný doklad totožnosti a poberáte trvalý príjem. (V opačnom prípade využite pôžičky bez dokladovania príjmu)

Vybavenie niekoľkými spôsobmi

Každému vyhovuje iný spôsob dohodnutia, preto Tesco prichádza s viacerými možnosťami, ako pôžičku vybaviť. Najpohodlnejšie je vyplnenie online formulára, ale ak sa chystáte na nákup, využite stánok Tesco Finančné služby. Ďalším variantom je zavolať na klientskú linku alebo požiadať o spätné zavolanie.

Pre pokojný spánok

Tesco myslí na mimoriadne udalosti vo Vašom živote a ponúka Vám pri uzatváraní zmluvy zriadení odkladu splátok, a to až štyrikrát v priebehu splácania. Ak sa obávate dlhodobej pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, trvalej invalidity alebo úmrtia, využite lacné poistenie.

ČERPANIE A SPLÁCANIE PÔŽIČKY

Bohatý výber máte aj čo sa týka výberu peňazí. Pôžička sa vyplatí na bankový účet, alebo zloženkou.

Pri schvaľovaní zmluvy si sami zvolíte, či budete pôžičku splácať zloženkou, alebo prevodom z účtu. V priebehu trvania zmluvy môžete spôsob úhrady splátok kedykoľvek zmeniť.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov