Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Konsolidácia pôžičiek

Konsolidácia pôžičiek - Zbavte sa drahých pôžičiek!

Viete ako každý mesiac ušetriť na svojich existujúcich pôžičkách? Prostredníctvom moderného finančného nástoje zvaného konsolidácie pôžičiek, možno previesť všetky Vaše súčasné pôžičky na jednu jedinú. Spojením všetkých Vašich dlhov vznikne jediná nová pôžička, ktorá má lepšiu úrokovú sadzbu a môže byť úplne bez poplatkov. Vo finále tak budete splácať menej a ušetríte každý mesiac na splátke. Inteligentné riadenie Vašich pôžičiek sa stáva čoraz obľúbenejšie a určite stojí za zváženie.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Najvýhodnejšia konsolidácia
zlúčenie pôžičiek

Prečo konsolidovať Vaše pôžičky? Je to prosté, cieľom je ušetriť na úrokoch a hlavne na opakovaných poplatkoch , ktoré platíte u každej jednotlivej pôžičky.

Zlúčením všetkých pôžičiek do jednej nebudete musieť platiť nezmyselné poplatky a tiež výsledná pôžička bude lacnejší . Ak splácate viacero úverových produktov, konsolidácia sa Vám rozhodne vyplatí.

Zlúčenie pôžičiek do jednej, lepšie pôžičky

Na trhu pôsobí bankové aj nebankové spoločnosti, ktoré ponúkajú konsolidáciu pôžičiek. Bankové sú výhjodnější, ale menej dostupné. Nebankové sú tolerantnejší tiež k ľuďom s nedostatočným príjmom a môžete ju získať aj bez registra.

Nebanková konsolidácia

Ak neuspejete pri schválení v banke, vyskúšajte nebankové konsolidáciu. Podmienkou môže byť zástava nehnuteľnosti, ale čakajú Vás miernejšie podmienky ako v banke.

Refinancovanie pôžičiek

Obdobne ako možno refinancovať pri zmene fixácie hypotéku, možno tiež refinancovať pôžičky. Refinancovanie znamená prefinancovanie, jedná sa teda o predčasné splatenie jednej, alebo viac pôžičiek a prevedenie na jedinú novú. Refinancovanie pôžičky je lacnejšie a výhodnejšie, cieľom a výsledkom je Vaša úspora. Jedná sa prevod pôžičiek inam.

Nebanková konsolidácia bez registra a príjmu

Ak máte záznam v registri, alebo nedostatočný príjem, v banke neuspejete a konsolidácia Vám nebude schválená.

Nebankové konsolidácia je možná aj bez registra a pre ľudí s nedostatočným príjmom. Pre zvýšenie bonity môžete tiež využiť možnosť zaistiť pôžičku nehnuteľností. Získate tak lepšie podmienky.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov