Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka

Banková či nebanková konsolidácia pôžičiek?

Zbavte sa nevýhodných úverov

Dojednali ste si v minulosti niekoľko úverov a splátky sú príliš veľkou záťažou pre váš rodinný rozpočet? Zbavte sa všetkých nevýhodných úverov a skombinujte všetky do jedného s novými a lepšími podmienkami. Zlúčenie pôžičiek môžete vykonať u banky či nebankovej spoločnosti. Akú vo vašom prípade zvoliť konsolidáciu?

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Banková konsolidácia pôžičiek

O bankovú konsolidáciu požiadajte vtedy, ak ste v minulosti nemali problémy so splácaním a vytvorili ste si v registroch dlžníkov pozitívnu úverovú históriu. Naopak s negatívnymi záznamy v registroch dlžníkov vám banka konsolidáciu neschváli. Banka ďalej skúma výšku vášho príjmu, z ktorého vyhodnotí vašu schopnosť splácať.

Bankovou konsolidáciou získate najnižšie možné úroky na trhu. Banka vám ponúkne dlhšiu dobu splatnosti, nižšie mesačné splátky, nulové poplatky, možnosť mimoriadnych splátok, možnosť predčasného splatenia a podľa vášho príjmu aj nejaké peniaze navyše.

Nebanková konsolidácia pôžičiek

Ak banky odmietnu konsolidovať vaše úvery, ďalším variantom sú nebankové konsolidácie pôžičiek. Súkromné spoločnosti nenahliadajú do registrov dlžníkov a nevyžadujú príliš vysokú bonitu. Nebanková konsolidácie je tak vhodná pre všetky so záznamom v registroch a nižším príjmom. Tieto miernejšie podmienky sú vyvážané vyššou úrokovou sadzbou. Banky majú často stanovenú maximálnu čiastku, do ktorej môžete svoje staré úvery konsolidovať. Nebankové spoločnosti zvyčajne konsolidujú aj väčšie záväzky.

Banková či nebanková konsolidácie pôžičiek?

Čo sa týka úroku, výhodnejšie je konsolidovať úvery v banke, ale aj ony vám môžu kvôli nedostatočnému príjmu ponúknuť vyšší úrok. Nebanková konsolidácia je dobrou voľbou pre všetkých, ktorí nedosiahli na bankovú konsolidáciu a v minulosti sa dopustili prehreškov so splácaním. Či už si vyberiete akúkoľvek konsolidáciu, budete splácať len jednu pôžičku a získate lepšie podmienky.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov