Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžička na auto

Pôžičky na auto

Bez auta si rad rodín nevie predstaviť, ako by sa dopravovali do práce, jazdili na veľké nákupy alebo navštevovali vzdialenej príbuznej. Auto je pre nich štandardom, ktorého sa nechcú vzdať. Nie vždy ale dokážu našetriť dostatočnú sumu alebo čakať, až sa pokladnička zaplní. Prečo si nesplniť sen o novom vozidla ešte dnes? S pôžičkou na auto to nie je žiadny problém.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Auto na splátky

Nákup automobilu na splátky je častým riešením pre všetkých, ktorí si dnes zaobstarávajú nový automobil. Pôžička na auto je jednoduchá a rýchla, dohodnete ju u väčšiny predajcov nových aj ojazdených vozidiel, teda aj v autobazároch.

Leasing využijú viac podnikatelia

Možno si kladiem otázku, či je lepšie pôžička alebo lízing. Podnikatelia sa jednoznačne prikláňa k lízingu, ktorého pozitívom je nižšia úroková sadzba. Pri uzatváraní zmluvy skladáte akontáciu v minimálnej výške 10% z ceny vozidla, ale výnimkou nie je ani 30 alebo 60%. Niekomu môže vadiť skutočnosť, že po dobu splácania auta je majiteľom leasingová spoločnosť, avšak z vlastného vrecka si hradíte poistenie, náklady na opravy a prevádzku vozidla.

Účelové pôžička na auto

Bežní spotrebitelia sa prikláňajú k účelovej pôžičke na auto alebo neúčelové pôžičke od banky či nebankovej spoločnosti. Na rozdiel od lízingu, vozidlo je od prvej chvíle Váš a môžete s ním zaobchádzať podľa svojej ľubovôle. A akú zvoliť variant pôžičky? Účelová pôžička má spravidla výhodnejšie úrok, dlhšiu dobu splatnosti a slúži iba na financovanie vozidla, ktorého obstaranie musíte doložiť.

Neúčelové pôžička na auto

Neúčelová pôžička na auto je vlastne klasický spotrebiteľský úver, u ktorého finančné inštitúcie nesledujú účel vynaložených peňazí. Je teda celkom jedno, či všetky peniaze alebo len ich časť použijete na kúpu vozidla. Za túto pôžičku zaplatíte vyššiu úrokovú mieru a spravidla ju splácate kratšiu dobu.

Bankový alebo nebankový úver?

Pôžička na auto od banky Vás vyjde lacnejšie ako nebanková, ale žiadateľa posudzuje prísnejšie, tzn., Prihliada na výšku jeho príjmu a kontroluje záznamy v registroch dlžníkov. U súkromnej spoločnosti stačí iba minimálny príjem a toľko nezáleží na Vašej úverovej histórii, ani či splácate iné pôžičky. Ak potrebujete vyššiu čiastku a ste ochotní poskytnúť do zástavy nehnuteľnosť, môžete uvažovať o neúčelové hypotéke.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov