Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžička od súkromnej osoby

Pôžičky od súkromných osôb

Aj keď máte záznamy v registroch dlžníkov, nízky príjem a banky a nebankové spoločnosti odmietli Vašu žiadosť o pôžičku, stále existuje možnosť, ako ľahko a rýchlo prísť k peniazom za vcelku priaznivých podmienok. So zaujímavou ponukou pôžičiek prichádza súkromní investori, ktorí chcú zhodnotiť svoje peniaze. Ak sa práve teraz nachádzate vo finančnej tiesni a neviete kadiaľ kam, vyskúšajte pôžičku od súkromných osôb. Dávajte však pozor, sú rizikové a môžu Vás dostať do problémov.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Prispôsobte si parametre pôžičky

Čo vlastne obnáša pôžička od súkromných osôb? Nejspíš Vás prekvapí, že s ňou nie je spojené žiadne papierovanie a podľa svojich predstáv si nastavíte jej parametre. Investor je ochotný dohodnúť si s Vami individuálne podmienky a často pristúpi aj na nižšiu úrokovú sadzbu, než s akou sa stretnete u nebankových spoločností.

Pôžička zaistená zmenkou

Zdá sa Vám to až príliš jednoduché a pýtate sa, prečo by mal investor podstupovať takéto riziko? Pôžičky od súkromných osôb sú prevažne istené zmenkou, čo znamená, že ručíte svojím majetkom. Zmenka je ľahko vymáhateľná a predstavuje pre investora záruku, že dostane svoje peniaze späť. Na zmenku Vám požičia až niekoľko tisíc EUR a plynú z nej jasné pravidlá pre obe strany.

PÔŽIČKY CEZ AUKČNÁ PORTÁLY

Súkromného investora môžete hľadať cez inzeráty alebo vyskúšať portály fungujúce na P2P princípe. Tieto špecializované weby združujú investorov a žiadateľa o pôžičku a všetky formality vrátane zmlúv zabezpečuje prevádzkovateľ webových stránok. Záujemcovia o pôžičku vyplní žiadosť a investori im posielajú ponuky, ktoré môžu buď prijať, alebo odmietnuť.

Opatrnosť je vždy na mieste

Pôžičky od súkromných osôb môžu byť aj dosť rizikové, zvlášť ak si vyberiete cez inzerát neovereného investora, o ktorom nedohľadáme žiadne informácie. V prípade akýchkoľvek pochybností nechajte zmluvu o pôžičke skontrolovať nezávislým odborníkom a neuzatvárajte nevýhodné zmluvy s vysokými sankciami a úrokom.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov