Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka

Ako sa zbaviť dlhov?

Život bez dlhov

Ľahké je zadĺžiť sa, ale ťažké všetko splatiť. Pôžičky a úvery môžu splniť sny, lenže stúpa riziko exekúcie, zvlášť ak dôjde k strate zamestnania.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Poradíme Vám ako na to

Pripadá Vám, že väčšina Vašich príjmov padne na splátky a neviete, ako z toho von?

Zbavte sa raz a navždy dlhov - prinášame cenné rady, ako na to!

Tip č. 1 - Urobte si prehľad dlhov

U jednej pôžičky ľahko ustrážite deň splatnosti a viete, koľko Vám ostáva doplatiť. Čo keď ste si ale požičali peniaze od viac ľudí a spoločností? Ľahko môžete stratiť prehľad, koľko a komu dlhujete. Zistite si u veriteľov aktuálnej výške dlhov a na papier si ich napíšte v poradí podľa dôležitosti. Pôžičku na prvom mieste splaťte čo najskôr a ostatní aspoň po minimálnych splátkach.

Tip č. 2 - Konsolidujte pôžičky

Každá pôžička Vás niečo stojí. Zaplatíte za ňou mesačne rôzne poplatky a úroky. Oplatí sa preto všetky pôžičky zlúčiť do jednej, z ktorej Vám budú plynúť iba jeden úrok a nízke alebo žiadne poplatky. Výšky celkovej mesačnej splátky sa podstatne zníži a na vrátenie úveru budete mať dlhšiu dobu.

Tip č. 3 - Dohodnite sa na splátkovom kalendári

Ak Vám hrozí exekúcia alebo nemáte dostatok peňazí na splátky, skúste sa dohodnúť s veriteľmi na nových podmienkach pôžičky a nesnažte sa splatiť pôžičky iným úverom. Ak nastane situácia, že nestihnete zaplatiť včas dohovorenú splátku, ihneď to veriteľmi oznámte a čo najskôr splátku uhraďte. Vždy dohody s poskytovateľmi pôžičiek dodržujte a ukážte im, že ste spoľahlivým dlžníkom.

Tip č. 4 - Pristúpte k oddĺženie

V krajnom prípade môžete požiadať o súdne oddĺženie, ktorým sa zaväzujete k tomu, že do piatich rokov splatíte aspoň 30% všetkých registrovaných dlhov. Po uplynutí tejto doby Vám súd dlhy zmaže. Počas päťročného obdobia si musíte vystačiť s životným minimom, čo predstavuje veľkú finančnú i psychickú záťaž.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov