Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky

Pre všetkých, ktorí neuspeli so svojou žiadosťou o pôžičku v banke, prichádza na rad ďalšia možnosť, kde získať peniaze. Sú to nebankové pôžičky, kde požičajú väčšine žiadateľov aj napriek tomu, že nemá dostatočný príjem, alebo má záznam v registroch dlžníkov. Na poli nebankových pôžičiek pôsobí celý rad poskytovateľov s pestrou ponukou pôžičiek, ktoré sa líšia svojou dostupnosťou, ale aj úroky a rizikovosťou. Nájdeme tu tradičné, seriózne spoločnosti, ktorí majú podobné podmienky ako banky, ale tiež poskytovateľa menej seriózne. V každom prípade na nebankovom trhu možno pôžičku dojednať oveľa ľahšie a bez zdĺhavých preukazovania a dokladovania.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Nebanková pôžička online

Nebankový pôžička je taká pôžička, ktorú neposkytujú banky, ale spoločnosti či jednotlivci mino bankový sektor z vlastných zdrojov. Podmienky sa môžu výrazne líšiť. Nájdeme tu veľmi dostupné a rýchle pôžičky, ktoré sú pomerne drahé, ale tiež obdobu bankových pôžičiek za obdobne výhodných podmienok. Obdobné sú potom ale tiež požiadavky na bonitu. Získate je tiež online.

Pestré spektrum nebankových pôžičiek

Mimo bankový sektor nájdeme pôžičky naozaj v najširších variantoch priechodnosti, ale tiež výhodnosti a rizikovosti. K výberu vhodného poskytovateľa preto pristupujte zodpovedne as chladnou hlavou. Nenechajte sa zlákať lacnou reklamnou ponukou menej serióznych firiem.

PODOBNE AKO V BANKE

Medzi tradičné a stabilné poskytovateľa, ktorí spadajú do kategórie nebankových, ale parametre pôžičiek majú obdobné tým bankovým spadajú všetkým známe spoločnosti ako sú Home Credit, Cetelem či Cofidis. Jedná sa o veľké a často tiež medzinárodné finančné korporácie, kde Vás čaká pomerne prísne schvaľovania, na druhú stranu však zaujímavý úrok a hocikedy aj akciová ponuka pôžičky či bonus za online žiadosť.

DOSTUPNÉ NEBANKOVÉ PÔŽIČKY

Nasleduje väčšina poskytovateľov, ktorí majú nastavené pravidlá pre schválenie pôžičky miernejšie a nechajú si za to tiež zaplatiť. Získate tu pôžičky bez registra aj bez dokladovania príjmu. Ak disponujete nehnuteľností, Vaša bonita sa výrazne zvýši a budete môcť voliť poskytovateľa, ktorý Vám ponúkne výhodnejšie podmienky než v prípade, že máte záznam v registri, ste bez príjmu a nemáte čím ručiť.

RÝCHLE PÔŽIČKY

Na ďalšom konci spektra potom stojí rýchle pôžičky, kde požičia takmer všetkým, kto si o ne požiada. U vybraných poskytovateľov môžete prvú pôžičku získať úplne zdarma. Nemusíte tu dokladať svoj príjem. Peniaze získate obratom, často v priebehu niekoľkých minút na svo bankový účet. Táto ústretovosť je však vykúpená pomerne vysokým poplatkom za poskytnutie pôžičky. Naviac je pôžička určená len na krátku dobu a je obmedzená čiastkou do 700 €

Pohodlné dohodnutie online

Takmer všetky nebankové pôžičky môžete dojednať cez internet. Online žiadosť je najpohodlnejšie a tiež najrýchlejší spôsob. Vďaka tomu môžete u rýchlych pôžičiek získať peniaze na účet za pár minút. Osobnej schôdzke sa nevyhnete u pôžičiek so zástavou nehnuteľnosti, kde je nutný odhad a spísanie dokumentov s overením podpisov.

Vďaka moderným technológiám už nemusíte obiehať pobočky, aby ste zistili aké kto ponúka podmienky, jednoducho si porovnáte pôžičky online a zvolíte tú pre Vás najlepšiu.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

Pozor na podvodníkov

Bohužiaľ sa na nebankovom trhu môžete tiež stretnúť s tými, ktorým ide len o to, aby z Vás vytiahli poplatkek za dohodnutie pôžičky, alebo Vás chcú pripraviť o nehnuteľnosť. Časté sú tiež vysoké sankcie za nedodržanie podmienok dohodnutých zmluvou o pôžičke. Znaky týchto poskytovateľov sú formulácie typov "požičiame úplne každému a nechceme nič dokladať ani preverovať, a potrebujeme zástavu nehnuteľnosti a poplatok vopred". Týmto pôžičkám sa oblúkom vyhnite.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov