Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > SMS Pôžičky

SMS Pôžička = Pôžička cez SMS

Objavili sa nečakané výdavky, ktoré je potrebné bezodkladne zaplatiť, ale nemáte z čoho? Požičiavať u rodiny alebo známych sa Vám naozaj nechce? Existuje jednoduché a diskrétne riešenie ako si do výplaty požičať niekoľko tisíc korún bez zbytočného preverovanie a komplikácií. SMS pôžička je veľmi rýchle riešenie, ktoré Vám za niekoľko minút na účet pripíše až 700 € .

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Obľúbená SMS Pôžička

Moderný spôsob ako si jednoducho požičať malú sumu do 350 € (opakovane až 700 €) na obdobie do výplaty. Splatnosť je krátkodobá do 30 dní.

Prednosťou je rýchlosť, nenáročnosť na bonitu a ľahké dohodnutie online alebo pomocou sms správy cez mobilný telefón.

Diskrétne pôžička cez SMS, ktorú vybavíte za pár minút.

Pôžička cez SMS ponúka peniaze rýchlo na účet

Výhody sms pôžičiek možno opísať jednoducho ako rýchlo a takmer každému bez veľkých komplikácií a dokladovania. Medzi nevýhody potom patrí obmedzenie výšky na niekoľko tisíc korún. Väčšinou je prvá pôžička obmedzená na 350 €, následné pôžičky môžete využívať až k hranici 700 €, podľa poskytovateľa. Ďalšou nevýhodou je splatnosť 30 dní. Tu je možné za polatek požiadať o predĺženie na ďalšie obdobie. Posledným negatívom je skutočnosť, že je pôžička drahá. Treba to brať ako daň za to, že ju zriadite bez preverovania a za pár minút.

Prvá pôžička zadarmo

Niektorí nebankoví poskytovatelia ponúkajú vynikajúcu akčnú ponuku prvej SMS pôžičky zadarmo. Je určená všetkým, ktorí o pôžičku zažiadajú prvýkrát a riadne a včas ju splatí. V praxi tak vrátite presne takú sumu, ktorú ste si požičali.

Revolučná flexibilná pôžička

Na našom trhu sa už čoskoro objaví nová pôžička cez SMS Everyday plus, ktorá je unikátna v tom, že môžete získať úverový limit bez ročného fixného poplatku. Platíte len za čerpanie pôžičky. Po zažiadanie o úverový limit si môžete kedykoľvek previesť na účet požadovanú sumu. Priemerná doba splatnosti úveru je 45 dní. Pôžičku možno dojednať cez mobil, alebo online. Každý mesiac obdržíte výpis z vyúčtovaním.

Bez registra a bez dokladovania príjmu

SMS pôžička s limitom okolo 300 € na pár dní je menej riziková pre svojich poskytovateľov, ako pôžička desiatok či stoviek tisíc na niekoľko rokov. Tiež je oveľa drahšia. Z týchto dôvodov poskytovatelia často požičajú aj ľuďom bez dokladovania príjmu a bez registra. Letmo zhodnotí Vašu celkovú bonitu a väčšinou je pôžička schválená takmer každému.

Ak patríte k ľuďom, ktorým už väčšina poskytovateľov pôžičku neschváli, patrí sms pôžičky pre problémových klientov mnohokrát k jedinému riešeniu, ako získať peniaze na úhradu potrebných nečakaných výdavkov. Poskytovateľa nepožičia úplne každému, ale väčšina žiadostí je priechodných. Na tomto mieste je potrebné zdôrazniť, že pôžička by mala byť čerpaná s rozumom a na naozaj najnutnejšie veci. Ľahko Vás môže priviesť ešte do väčších problémov.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov