Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžičky bez registra

Pôžičky bez registra pre všetkých

Máte záznam v registri a všade Vám vďaka tomu pôžičku zamietajú? Riešením je nebanková pôžička bez registra, ktorá je k týmto záznamom tolerantná. Dostať sa do registra je pomerne jednoduchá vec a dnes pomerne častá. Stačí poslať splátku pôžičky neskôr než je dohodnuté, alebo nezaplatiť zloženku za elektrinu či mobil. I takéto zdanlivá drobnosť je potom veľkou prekážkou pri schvaľovaní pôžičky.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Pôžička bez registra

Jedná sa o pôžičku, ktorú nájdeme len v nebankovom sektore. Jej prednosťou je to, že je dostupná aj keď máte záznam v registroch. Dôležitá je Vaša bonita, teda celková schopnosť pôžičku splácať. Veľmi záleží ako závažný priestupok proti platobnej morálke ste skôr spôsobili.

Banky tento typ pôžičky neponúkajú a vždy preverujú platobnú morálku žiadateľov.

Dostupnejšia pôžička za vyšší úrok

Pripravte sa na vyššiu úrokovú sadzbu, ktorá poskytovateľom kompenzuje riziko, s ktorým bez registra požičiavajú. Výhodnejšie úrok na úrovni bankových pôžičiek môžete získať v prípade, že máte čím ručiť. Zástava nehnuteľnosti ako napríklad domu, alebo bytu Vám zvýši bonitu a dosiahnete tak na lepšiu pôžičku.

Najdostupnejšie sú pôžičky pred výplatou bez registra

Pre všetkých, ktorým stačí malá pôžička do 300 Eur sú vhodným riešením pôžičky pred výplatou, ktoré sú k registrom pomerne tolerantné, nevýhodou je krátka doba splatnosti do 30 dní. Pôžička je pomerne drahá. Výhodou je možnosť získania prvej pôžičky zadarmo.

Vyššie sumy bez registra

U vyšších čiastok je postupované vždy individuálne a dôležité je tu preukázať, že budete pôžičku schopní bez problémov splácať. Záleží tiež na tom, ako vážne bolo porušenie platobnej disciplíny a aký záznam v registri máte. Prínosom Vám bude možnosť zastaviť pôžičku nehnuteľností.

Prehľad pôžičiek bez registra

Pripravili sme pre Vás porovnanie pôžičiek, kde je možné získať pôžičku bez registra, prípadne bez preukázanie príjmu. Požičiavajte si zodpovedne.

Čo sú to registre?

Regisrtre dlžníkov sú databázy, do ktorých sa zapisujú negatívne aj pozitívne informácie o tom, ako splácate svoje záväzky a predovšetkým problémy so splácaním. Ďalej sa tu uvádzajú informácie o neuhradených faktúrach napríklad za energie či mobilné služby.

Existujú bankové a nebankové registre, podľa toho kto je prevádzkuje. Do týchto registrov potom môžu nazerať poskytovatelia pôžičiek aby zistili, akú platobnú morálku ste v minulosti mali.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

Pôžičky bez SOLUS

Rôzne inštitúcie nahliada do rôznych registrov. Napríklad banky vedú svoje bankové registre. V prípade problémov so splácaním v inej banke sa táto informácia dostane aj do ďalších bánk, ktoré Vám vďaka tomu viac nepožičia. Pôžičky bez registra SOLUS sú také, kedy môžete pôžičku získať aj v prípade, že máte záznam v registri SOLUS, do ktorého sa zapisujú nielen nesplácané pôžičky či ďalšie úverové produkty, ale aj informácie o neplatenie elektriny, plynu, alebo telekomunikácií.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov