Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Americká hypotéka

Americká hypotéka

Potrebujete výhodnú pôžičku na čokoľvek a máte nehnuteľnosť, ktorú možno zastaviť? Potom je americká hypotéka tou správnou voľbou. Vďaka ručeniu nehnuteľností Vám môže táto pôžička ponúknu veľmi zaujímavé podmienky, ktoré bez nehnuteľnosti inde nezískate. jedná sa o najvýhodnejšej pôžičku, ktorá je naviac tiež dostupná ľuďom bez doloženia príjmu a bez registra. Nedostatočný príjem ani záznam v registri nie je pre americkú hypotéku neprekonateľný problém.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Najvýhodnejšia pôžička

Americká hypotéka je klasická pôžička len s tým rozdielom, že budete musieť zastaviť nehnuteľnosť. Vďaka ručenia nehnuteľností však získate oveľa výhodnejšie pôžičku, ktorú môžete použiť na čokoľvek.

Nenechajte sa zmiasť názvom hypotéka. Pôžičku môžete využiť na ľubovoľný účel. S hypotékou má spoločné len ručenie nehnuteľnosťou.

Banková aj nebanková americká hypotéka

Americkú hypotéku poskytujú banky, tak aj nebankové spoločnosti. Princíp je ale vždy rovnaký. Získate pôžičku na čokoľvek s nutnosťou zastaviť nehnuteľnosť. Tou môže byť byt alebo rodinný dom. Pôžička je poskytovaná väčšinou do 50 až 85 percent trhovej ceny nehnuteľnosti, výnimočne možno získať peniaze až do 100% hodnoty nehnuteľnosti.

Nebankové spoločnosti sú viac tolerantní a percento schválených žiadostí je vyšší ako v banke. Banky ponúkajú výhodnejšie podmienky, ale ako Vám pôžičku schvália, dôkladne si Vás preverí.

Aké sú výhody?

Jedná sa o neúčelovú pôžičku, ktorá je určená občanom starších ako 18 rokov. Poskytovatelia nebudú zisťovať, na čo peniaze potrebujete a ani nemusíte následne ich využitie dokladať spätne. Výhodou oproti klasickej pôžičke je tiež dlhšia doba splácania, takže mesačná splátka nebude tak výskoku. Tiež sumu ktorú si takto možno požičať je vyššia ako u bežnej pôžičky, vyššie ide až do niekoľkých desiatok tisíc Eur, podľa hodnoty nehnuteľnosti.

Názov americká hypotéka je odvodený od miesta vzniku USA, kde je tento model financovania veľmi populárny.

Nebanková americká hypotéka bez doloženia príjmu a bez registra

Ak máte nízky príjem, prípadne ak ste sa dostali do registra dlžníkov, v banke americkú hypotéku nedostanete. Budete musieť zvoliť možnosť nebankové americké hypotéky, ktorá má miernejší pravidlá pre poskytnutie pôžičky.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov