Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžičky pre nezamestnaných

Pôžičky pre nezamestnaných bez príjmu

Ste nezamestnaní a bez príjmu? Často počujete, že Vám bola pôžička zamietnutá? Otázka doloženia príjmu je jednou z prvých, ktorú počujete v banke a u väčšiny nebankových poskytovateľov. Pravidelný príjem zo zamestnania je jednou zo základných podmienok pre schválenie pôžičky, pretože predstavuje akúsi záruku pre poskytovateľa, že budete schopní pôžičku splácať. Ak však príde o prácu a tým pádom o príjem, môže pôžička pomôcť preklenúť problematické obdobie, než získate nové zamestnanie. V týchto prípadoch nezostáva, než hľadať pôžičku u vhodné nebankovej splečnosti, ktorá si je vedomá dopytu po pôžičkách pre nezamestnaných.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Pôžičky pre nezamestnaných

Jedná sa o pôžičky, ktoré poskytujú nebankové spoločnosti ľuďom bez práce a majú slúžiť k financoivání nevyhnutných životných nákladov do okamihu, kedy si nájdete ďalšiu prácu.

Jedná sa o formu pôžičky, ktorá Vám pomôže platiť účty a nevyhnutné výdavky v odbobí, keď intenzívne hľadáte prácu.

Pôžičky bez doloženia príjmu

Bankové pôžičky

Banky u pôžičiek budú vždy požadovať preukázanie Vášho príjmu, výnimkou sú hypotéky, kde existuje variant hypotéky bez doloženia príjmu. Nemusíte tu dokladať príjem, ani daňové priznania. Ak Vám chodí výplata na účet do banky, kde žiadate o pôžičku, nemusí po Vás chcieť banka taktiež dokladať príjem.

Pôžička je drahšia a horšie dostupná

Pripravte sa na to, že pôžička pre nezamestnaných nebude tak výhodná, ako pôžička bankové. Bonita u nezamestnaných je pomerne zlá, pretože nemajú pravidelný príjem, ktorý je pre rad poskytovateľov zárukou toho, že budete schopní každý mesiac splácať. Pre schválenie pôžičky je tiež dôležité to, aby Vám po uhradení mesačnej splátky zostalo aj na živobytie.

NEHNUTEĽNOSŤ VÁM zvyšuje bonitu

Máte nehnuteľnosť, ktorú je možné zastaviť? Zástava domu, alebo bytu je pre poskytovateľov výbornou zárukou a do Vašu celkovej bonity sa premietne veľmi pozitívne. Výsledkom bude, že získate pôžičku aj napriek tomu, že nemáte príjem. Pôžičky so zástavou majú nízke úroky, takže nebudete zas tak moc preplácať, ako v prípade pôžičiek bez príjmu a bez zástavy. Pozor na riziko, kedy v prípade porušenia zmluvných podmienok, alebo ak prestanete splácať, môžete o nehnuteľnosť prísť.

MALÉ PÔŽIČKY

Veľa malých pôžičiek do 300 Eur nevyžaduje preukázanie príjmu. Je to tiež jeden z variantov ako získať pôžičku v nezamestnanosti. Problém ale je, že sú obmedzené na obdobie maximálne 30 dní. Ak potrebujete peniaze nutne a rýchlo na zaplatenie niečoho nečakaného, sú vhodné. Vedzte ale, že sú tiež dosť drahé.

Nepožičiavajte SI ZA KAŽDÚ CENU

Vzhľadom na skutočnosť, že nezaměstaní nie sú práve obľúbenou skupinou pre poskytovateľov pôžičiek, môžete naraziť na podvodníkov, ktorí Vám budú sľubovať pôžičky a lákať z Vás najrôznejšie poplatky vopred. Dávajte si pozor a riešte všetko s chaldnou hlavou. Neberte si nevýhodnú pôžičku za každú cenu, väčšinou toho budete ľutovať. Požičiavajte si zodpovedne.

Ako je pôžička drahá?

Existuje zákonom stanovený parameter RPMN, ktorý udáva, ako moc je pôžička drahá. Znamená koľko pôžičku preplatíte. Jedná sa o vhodný nástroj k porovnaniu pôžičiek medzi sebou a obsahuje v sebe nielen úrok, ale všetky ďalšie poplatky, ktoré budete u danej pôžičky platiť.

Nespoliehajte len na pôžičky

Obdobie bez práce je nepríjemné a sprevádza ho pocity beznádeje a stresu. Nepodliehajte však týmto deprimujúcim náladám a snažte sa nájsť si nové zamestnanie. Stabilná práca je základným predpokladom k vyrovnanému finančnému rozpočtu a vďaka pravidelným príjmom pôžičku nebudete potrebovať.

Akonáhle prácu získate, snažte sa každý mesiac odložiť časť príjmu bokom na horšie časy. Peniaze sa Vám budú hodiť ak o prácu prídete. Nebudete potom potrebovať drahé pôžičky.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

Kde hľadať zamestnanie

Štátnou inštitúciou, ktorá pomáha nezamestnaným opätovne získať prácu sú regionálne príslušné úrady práce, ktoré riadia Ministerstvo. Nespoliehajte len na štát a usilovne hľadajte prácu sami tiež na internete, kde pomocou pracovných portáli záskáte presne filtrované ponuky, podľa Vami zadaných kritérií. Vyskúšajte napríklad web praca.sme.sk, www.profesia.sk, existujú ďalšie špecializované pracovné weby, kde nájdete aktuálne inzeráty.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov