Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžička na zmenku

Pôžička na zmenku OD SÚKROMNÉHO INVESTORA

S pôžičkou na zmenku sa môžete stretnúť pri dojednávaní pôžičky od súkromnej osoby. Predstavuje jednu z mála možností, ako získať pomerne vysokú čiastku za individuálnych podmienok a bez zbytočných formalít. Veriteľ sa na zmenku neboja požičať, pretože svoju pohľadávku v prípade Vašej platobnej neschopnosti ľahko vymôže späť. Dobre si preto podpis zmenky rozmyslite, aby ste sa kvôli jednej neuhradené splátke nedostali do exekúcie či osobného bankrotu.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Pôžičky na zmenku

Jedná sa o pôžičky, pri ktorých je úplne na Vás a investorovi, ako si nastavíte parametre pôžičky. Podmienky sú na dohode oboch strán. Môže to byť výhoda, ale aj nevýhoda pre dôverčivé žiadateľa o pôžičku. Výhodou je menšia náročnosť na bonitu, nevýhodou rizikovosť.

Zmenka s jasnými podmienkami

Pôžička na zmenku je riešením, ako sa ľahko dostať k peniazom, ak Vás banky a súkromné spoločnosti odmietli. Na rozdiel od úverových zmlúv má zmenka prehľadná dojednania, zákonom dané náležitosti a jasne dané poplatky. Súkromný investor Vám väčšinou prevedie financie na účet alebo ich vyplatí v hotovosti. Nakladať s nimi môžete podľa svojej ľubovôle.

NÁLEŽITOSTI ZMENKY

Za zmenku sa dá považovať každý dokument, na ktorom je uvedené označenie, že ide o zmenku, príkaz na zaplatenie danej čiastky, meno a adresa dlžníka, meno veriteľa, dátum a miesto splatnosti, dátum a miesto vystavenia a podpis vystaviteľa zmenky. Zmenku ocenia všetci, ktorí nechcú dokladať svoje príjmy, zastavovať majetok a ktorých meno figuruje v registroch dlžníkov.

Na čo si dať pozor?

Zmenka je síce spôsob, ako rýchlo a jednoducho požiadať o peniaze, ale ako každý úverový produkt má aj svoje riziká, ktorá neradno prehliadať. Nemilo prekvapiť Vás môže vyššia úroková sadzba a poplatky. Investor nemusí pristúpiť na predčasné splatenie a môže požadovať splatnosť až k dátumu uvedenému na zmenke. Zmenku podpíšte len s dôveryhodným investorom, najlepšie s kladnými referenciami na internete.

Pôžička na zmenku pre každého

Pôžička na zmenku Vám hneď pomôže z finančných ťažkostí a nezáleží na tom, či ste zamestnanec, osoba na úrade práce, žena na materskej dovolenke, študent alebo začínajúci podnikateľ. Vždy si ale požičiavajte s vedomím a istotou, že peniaze vrátite do doby splatnosti a požičiavate si zodpovedne.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov