Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžička bez dokladovania príjmu

Máte problém získať pôžičku, pretože nemáte doložiteľný príjem, prípadne je Váš príjem nedostatočný? Pre všetkých, ktorým sú pôžičky zamietané z dôvodu absencie príjmov je určená požičia bez dokladovania príjmu, ktorá sa nepýta koľko a kde zarobíte. Hodnotí Vašu celkovú bonitu a kladie dôraz na Vašu schopnosť pôžičku pravidelne splácať.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Prečo žiadať pôžičku bez príjmu?

Nie všetci, ktorí chcú požičať peniaze môžu svoj príjem doložiť. Veľa ľudí má príjmy nedostatočné a scoringovým procesom bánk neprejdú a pôžička im je zamietnutá.

Veľa príjmov, napríklad u podnikateľov, sú z rôznych dôvodov vykazované rozdielne a celkový hospodársky výsledok je výsledkom daňových optimalizácií. Banky však toto neberú do úvahy a je potrebné voliť pôžičku nebankovej, ktorá si je vedomá týchto súvislostí.

Pôžičky bez doloženia príjmu

Bankové pôžičky

Banky u pôžičiek budú väčšinou požadovať preukázanie Vášho príjmu, výnimkou sú hypotéky, kde existuje variant hypotéky bez doloženia príjmu. Nemusíte tu dokladať príjem, ani daňové priznania. Ak Vám chodí výplata na účet do banky, kde žiadate o pôžičku, nemusí po Vás chcieť banka taktiež dokladať príjem. Bez dokladovania príjmu – aj pre neklientov banky je otp EXPRES úver.

Nebankové pôžičky

Toleranciu ohľadom Všetkého príjmu nájdete u nebankových pôžičiek. Nebankové spoločnosti sú si vedomé potreby financovať žiadateľa, ktorí majú problém s výškou alebo absenciu príjmu a pripravili pre nich tento produkt. Tolerancia príjmu je však vykúpená zvýšenou úrokovou sadzbou, s ktorou treba počítať. Vďaka nedostatočnému príjmu klesá Vaša bonita a tá je rozhodujúca nielen pre priznanie pôžičky, ale výrazne ovplyvňuje aj podmienky pôžičky a úrokovú sadzbu, za ktorú Vám bude pôžička poskytnutá.

Pôžička pred výplatou bez dokladovania príjmu

Jednoduchou variantou ako získať pôžičku v prípade, keď sa Vám nedostáva pravidelného príjmu je pôžička pred výplatou, ktorá je poskytovaná aj bez registra. Pôžička je obmedzená na niekoľko stoviek eur. Splatnosť je až 31 dní a je teda určená na preklenutie krátkej doby bez peňazí. Táto pôžička nie je práve lacnou záležitosťou, ale ponúka dostupnosť pre každého.

Americká hypotéka so zástavou

Pôžička, ktorú je potrebné zabezpečiť záložným právom k nehnuteľnosti. Americká hypotéka je k nájdeniu v bankách, tak aj nebankových spoločností a v prípade dostatočnej bonity Vám môže ponúknuť aj veľmi výhodnú úrokovú sadzbu. Je to z dôvodu zaistenia, kedy poskytovateľ nesie oveľa nižšie riziko nesplatenia pôžičky. V přípdě, že pôžičku nesplatíte, dostane peniaze z predaja zastvené nehnuteľnosti.

Najlepší spôsob je online

Odporúčaný spôsob ako získať pôžičku bez dokladovania príjmu je pomocou online žiadosti. Jednoducho zažiadate o pôžičku cez internet a behom niekoľkých okamihov obdržíte reakciu či Vám pôžička bola schválená alebo nie.

Percento schválenie sa líši podľa toho, o akú sumu žiadate. V prípade malých pôžičiek pred výplatou je schvalovatelnost vysoká, ak potrebujete väčší pôžičku, úspešnosť klesá. Závisí tu na Vašu celkovej bonite.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

Ako sa dokladá príjem?

Príjem možno dokladať niekoľkými spôsobmi. Najbežnejšia je to u zamestnancov, ktorí preukazujú mzdu alebo plat na základe potvrdenia o príjme. Podnikateľov a samostatne zárobkovo činné osoby predkladajú daňové priznania, dôchodcovia potom dôchodkový výmer. Medzi ďalšie varianty patrí tiež sociálne dávky a materská.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov