Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžička ihneď

Pôžičky ihneď na účte

Záujemcovia o pôžičku väčšinou potrebujú peniaze rýchlo a nechcú alebo nemôžu čakať, až im banka vykoná žiadosť o pôžičku. Nebankové spoločnosti ale vedia, že nečakané výdavky nepočkajú, preto sa snažia previesť pôžičku na účet v čo najkratšom termíne. Ak by ste uvítali peniaze za pár minút od odoslania žiadosti, vyskúšajte rýchlu pôžičku ihneď, ktorá bude v ideálnom prípade pripísaná na Vašom účte už za niekoľko minút.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Rýchla pôžička za pár minút

Tento typ pôžičiek vybavuje automatizovaný systém. Schvaľovací proces a prevod peňazí je takmer okamžitý.

Poskytovatelia disponujú účty vo všetkých hlavných bankách aby urýchlili prevod peňazí na Váš účet.

Peniaze za pár minút na účet

Rýchlosť pôžičky väčšinou závisí na tom, v akej banke máte účet. Nebankové spoločnosti majú účty u najväčších bánk v SR a posielajú peniaze v rámci Vašej banky, čo trvá pár minút. Ak máte účet v inej banke, dočkáte sa svojich peňazí najneskôr nasledujúci pracovný deň. V niektorých prípadoch poskytovatelia pôžičiek vypláca peniaze na ruku cez svoje obchodný zástupca za pár minút od schválenia žiadosti o pôžičku.

Pôžička ihneď bez registra a administratívy

Celý proces od žiadosti až po odoslaní peňazí na účet trvá pár desiatok minút. Najprv vyplníte online formulár na stránkach spoločnosti s výškou pôžičky, dobou splatnosti a základnými údajmi o Vašej osobe. Výsledok sa dozviete takmer okamžite, pretože o pôžičkách rozhoduje automatizovaný systém. K rýchlej pôžičke nepotrebujete ručiteľa, nepreukazujú príjem, a tak je zaručená rýchlosť vybavenia. Navyše nie je od veci poohliadnuť sa po akcii prvej pôžičky zdarma, tak ako je to obvyklé vo svete, čo Vám umožňuje pôžičku vyskúšať bez akýchkoľvek poplatkov.

KOĽKO SI MÔŽETE ihneď POŽIČAŤ?

Najčastejšie sa môžete stretnúť s rýchlou pôžičkou do výplaty, ktorá okamžite vyrieši Vaše finančné problémy a Vy tak nemusíte žiadať o pomoc rodinu či známych - zvlášť ak si neželáte, aby sa o tom niekto dozvedel. Táto pôžička ponúka výhodné riešenie a jej prostredníctvom dosiahnete na sumu od 25 do 500 €, pri ďalších žiadostiach až do 750 €. Čo je ale dôležité vedieť, že rýchla pôžička je splatná do 30 dní.

NÁŠ TIP - KREDITNÁ KARTA

Ak dosiahnete na kreditnú kartu, môžete mať podobnú pôžičku zadarmo. Kreditná karta totiž ponúka až 50 denné bezúročné obdobie. Ak vrátite celú dlžnú sumu podľa výpisu, nebudete platiť úroky.

Rýchlosť má svoju cenu

Táto forma pôžičiek ponúka nielen rýchlosť, ale nenáročnosť na dokladovanie a bonitu žiadateľov. Všetko má svoju cenu a v tomto prípade je to poplatok za pôžičku, ktorý nie je nijako malý.

Ak máte možnosť, zažiadajte si radšej o bankovú pôžičku, ktorá je lacnejšia, alebo zvážte bezúročné obdobie u kreditiek.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov