Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Kreditné karty

Kreditná karta Vám ušetrí aj zarobí

Viete ako ušetriť pri každodenných nákupoch? Vďaka kreditným kartám môžete nielen ušetriť, ale tiež jednoducho zarobiť peniaze tým najpríjemnejším spôsobom. Nakupujte, plaťte a zarábajte. Ak zvolíte správnu kreditnú kartu, dostanete za každý nákup späť až 2 percentá z transakcie. Kreditná karta je moderný platobný a úverový platobný prostriedok, ktorý ponúka bezúročnú pôžičku až na 55 dní.

Online žiadosť o rýchlu pôžičku 50 € - 1 000 € bez dokladovania účelu či potvrdenia o príjme s dobou splatnosti do 30 dní. Bezúčelová pôžička bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov.

Online žiadosť

Kreditná karta s výhodou

Rôzne kreditné karty ponúkajú rôzne bonusy a výhody pre svojich držiteľov. Najobľúbenejšie sú tie, ktoré Vám za uskutočnenú platbu vráti časť peňazí. Iné karty Vám zlacnie túto službu alebo produkt, alebo prinesú inú výhodu.

Pokiaľ s kreditkou správne pracujete, môžete ju využívať ako krátkodobú bezúročnú pôžičku.

Čo je to kreditná karta a aké má výhody?

V prvom rade je kreditná karta platobný nástroj, ktorým môžete platiť svoje nákupy tým najpohodlnejším spôsobom. Na rozdiel od klasickej platobnej karty nepotrebujete mať na svojom účte ani žiadni peniaze. Účet nepotrebujete vôbec. Pri zriadení karty Vám jej vydavateľ prednastavia individuálny úverový rámec. Práve úver na kreeditní karte ju odlišuje od bežnej platobnej karty, ktorú možno platiť len do výšky zostatku na Vašom bežnom účte.

Bezúročné obdobie - pôžička zadarmo

Kreditné karty majú rôzne dlhé bezúročné obdobie, väčšinou 55 dní. Vďaka nemu môžete čerpať krátkodobú spotrebiteľskú pôžičku v podstate zadarmo. Je to dané tým, že v priebehu mesiaca nakupujete kartou tovar a služby. Po skončení mesiaca dostanete výpis, kde je uvedené koľko ste minuli a do kedy musíte útratu uhradiť. Ak Vaša útraty uhradíte do určeného termínu, nebudú Vám účtované žiadne úroky. Ak sa rozhodnete, že uhradíte len minimálnu požadovanú časť, zvyšok dlhu môžete splácať, čo je už úročia pomerne vysokou úrokovou sadzbou.

Kreditné karty s bonusom a výhodami

K vybraným kreditným kartám ich vydavatelia pripájajú rôzne výhody a bonusy. Väčšinou sa jedná o formu pomerne zaujímavé zľavy na určitý produkt či službu, alebo inú formu úspory. Niektoré karty sa spája priamo s konkrétnym obchodníkom či obchodným reťazcom, s inou natankujete lacnejšie benzín, alebo získate míle na lacnejšie letenky či zľavu na poistenie. Môžete získať niečo navyše, alebo získať inú výhodu.

Vrátenie časti útraty

Najobľúbenejšie je kreditka, ktorá Vám z každého nákupu vráti časť zaplatení ceny. Takto Vám karta zarobí až 2 percentá z každého nákupu. Vďaka nej môžete nakupovať na bezúročnú pôžičku a navyše zarobíte.

Členstvo v kluboch

Vydavatelia kreditných kariet ponúka ku svojim kreditným kartám členstvo v rôznych kluboch, kde získate zaujímavú zľavu zľavu u vybraných obchodníkov a partnerov.

Moderné technológie v kreditkách

Kreditná karta nie je len kus plastu. Dnes môže mať podobu tiež bezkontaktné nálepky, ktorú si dáte napríklad na Váš mobil. Vďaka technológii PayPass ju už sacie len priložiť k terminálu a u malých súm nemusíte ani zadávať PIN.

TIP: Prehľad kreditných kariet

Riziká kariet

Kreditné karty sú lákavým produktom a môžete ich mať niekoľko s rôzne veľkým predscvháleným úverovým rámcom. Nakupovať bez vlastných peňazí je veľmi príjemné a príťažlivé, ťažko sa odoláva.

Majte na pamäti svoje finančné možnosti a zachovajte si chladnú hlavu. Nekupujte to čo nepotrebujete. Môžete sa dostať do problémov so splácaním a dostať sa tak do ešte väčších problémov.

Mastercard a Visa

K najväčším vydavateľom kreditných kariet patrí Mastercard a Visa.
POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2024 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov