Úvodná
stránka
Typy
pôžičiek
Registre
dlžníkov
Finančný
radca
Porovnanie pôžičiek
Konsolidácia
pôžičiek
Kreditné karty
Hypotéka
PôžičkyOnline.sk > Pôžičky > Pôžička na zmenku

Pôžička na zmenku OD SÚKROMNÉHO INVESTORA

S pôžičkou na zmenku sa môžete stretnúť pri dojednávaní pôžičky od súkromnej osoby. Predstavuje jednu z mála možností, ako získať pomerne vysokú čiastku za individuálnych podmienok a bez zbytočných formalít. Veriteľ sa na zmenku neboja požičať, pretože svoju pohľadávku v prípade Vašej platobnej neschopnosti ľahko vymôže späť. Dobre si preto podpis zmenky rozmyslite, aby ste sa kvôli jednej neuhradené splátke nedostali do exekúcie či osobného bankrotu.

Pôžičky na zmenku

Jedná sa o pôžičky, pri ktorých je úplne na Vás a investorovi, ako si nastavíte parametre pôžičky. Podmienky sú na dohode oboch strán. Môže to byť výhoda, ale aj nevýhoda pre dôverčivé žiadateľa o pôžičku. Výhodou je menšia náročnosť na bonitu, nevýhodou rizikovosť.

Zmenka s jasnými podmienkami

Pôžička na zmenku je riešením, ako sa ľahko dostať k peniazom, ak Vás banky a súkromné spoločnosti odmietli. Na rozdiel od úverových zmlúv má zmenka prehľadná dojednania, zákonom dané náležitosti a jasne dané poplatky. Súkromný investor Vám väčšinou prevedie financie na účet alebo ich vyplatí v hotovosti. Nakladať s nimi môžete podľa svojej ľubovôle.

NÁLEŽITOSTI ZMENKY

Za zmenku sa dá považovať každý dokument, na ktorom je uvedené označenie, že ide o zmenku, príkaz na zaplatenie danej čiastky, meno a adresa dlžníka, meno veriteľa, dátum a miesto splatnosti, dátum a miesto vystavenia a podpis vystaviteľa zmenky. Zmenku ocenia všetci, ktorí nechcú dokladať svoje príjmy, zastavovať majetok a ktorých meno figuruje v registroch dlžníkov.

Na čo si dať pozor?

Zmenka je síce spôsob, ako rýchlo a jednoducho požiadať o peniaze, ale ako každý úverový produkt má aj svoje riziká, ktorá neradno prehliadať. Nemilo prekvapiť Vás môže vyššia úroková sadzba a poplatky. Investor nemusí pristúpiť na predčasné splatenie a môže požadovať splatnosť až k dátumu uvedenému na zmenke. Zmenku podpíšte len s dôveryhodným investorom, najlepšie s kladnými referenciami na internete.

Pôžička na zmenku pre každého

Pôžička na zmenku Vám hneď pomôže z finančných ťažkostí a nezáleží na tom, či ste zamestnanec, osoba na úrade práce, žena na materskej dovolenke, študent alebo začínajúci podnikateľ. Vždy si ale požičiavajte s vedomím a istotou, že peniaze vrátite do doby splatnosti a požičiavate si zodpovedne.

POROVNANIE PÔŽIČIEK

Požiadajte si o pôžičku cez internet. Jednoducho a rýchlo pre všetky.

(c) 2015 - 2019 Kopírovanie autorských textov zakázané. Všetky práva vyhradené.
Nie sme poskytovateľom pôžičiek. Pôžičky online | O nás |
Podmienky používania a ochrana osobných údajov